Rreth LongNor

LongNor Optoelectronics Co, Ltd po udhëheq Ndriçimi i Peizazhit, LED rondele mur, Prodhuesi dhe furnitori fleksibël i udhëhequr nga linja është themeluar në vitin 2008 me më shumë se 200 punonjës që ndodhet në Shenzhen të Kinës. Prodhimet tona janë përdorur kryesisht për të ndriçimi i kishës, Ndriçimi i kazinove, ndriçimi i dekorimit të hotelit, ndriçimi i banesave, ndriçimi komercial dhe ndriçimi industrial. Kompania jonë filloi prodhimin e neonit flex LED, Llamba me rrip LED, LED linear fleksibël në zhvillimin e hershëm gjatë 2008-2011. Ofrohen shërbime OEM & ODM. me ekip të fortë dhe profesional R&D me vite përvojë në teknologjinë dhe produktet e ndriçimit LED, të cilat mund të garantojnë cilësinë e saj më të mirë dhe jetëgjatësinë e gjatë. Ne gjithashtu sigurojmë dizajn të efektit të ndriçimit. Tonë Dritat LED të shatërvanit, Vendos dritat LED, Dritat LED të pishinës, Dritat e Palmës, Rrip LED fleksibël, Dritat e makinës CNC me CE, RoHS, FCC, TUV, SAA, ISO9001 certifikuar.

Produkt

 • Drita me thumba të kopshtit

  Drita me thumba të kopshtit, Nëse ndriçimi i peizazhit po pikturon me dritë, atëherë Dritat me thumba të kopshtit janë furçat. Spotlights me thumba përdoren për theksim në ndriçimin e jashtëm - për të tërhequr vëmendjen te tiparet specifike arkitekturore ose peizazhi. Ndryshe nga prozhektorët që hedhin dritë në një zonë të gjerë, spotet e dritës kanë rreze më të ngushtë, kështu që ata mund të përqendrohen në një gjë në të njëjtën kohë.

 • Spotlight Outdoor Seria C

  Spotlights LED në natyrë janë në dispozicion në një përzgjedhje mbresëlënëse të stileve dhe watts. Nga 3 Watt në 240 Watt, Ngjyra e ndriçimit mund të jetë në DMX512, Gold, RGB. ka shumë mundësi për të zgjedhur. Mund të arrijmë çdo ngjyrë duke përdorur përzierjen e kontrolluesit DMX512.

 • LED Spotlight Outdoor Seria B

  Spotlights LED në natyrë janë në dispozicion në një përzgjedhje mbresëlënëse të stileve dhe watts. Nga 3 Watt në 240 Watt, Ngjyra e ndriçimit mund të jetë në DMX512, Gold, RGB. ka shumë mundësi për të zgjedhur. Mund të arrijmë çdo ngjyrë duke përdorur përzierjen e kontrolluesit DMX512.

 • LED Outdoor Spotlight Një Seri

  Spotlight në natyrë LED janë në dispozicion në një përzgjedhje mbresëlënëse të stileve dhe watts. Nga 3 Watt në 240 Watt, Ngjyra e ndriçimit mund të jetë në DMX512, Gold, RGB. ka shumë mundësi për të zgjedhur. Mund të arrijmë çdo ngjyrë duke përdorur përzierjen e kontrolluesit DMX512.

 • Seritë AS Inground Uplight

  Inground Uplight, LED Inground Lights & peisazhi fabrika e ndriçimit LED në Kinë, prodhimi i Outdoor LED Spotlight, LED Wall Washer, LED Fountain LED Light

 • Inground Lights AR Series

  Inground Lights AR Series dhe AR COB Series, AR mund të zgjidhet nga 8 Gradë në 120 gradë kënd i rrezes. Por AR COB në kënd të rrezes fikse dhe të gjerë 120 gradë. Përdoret për peizazhe të ndryshme.

 • LED Inground Lights Seria AE

  Dritat LED të Tokës dhe fabrika e ndriçimit peizazhit

 • Dritat LED në tokë Seria AD

  Dritat LED të ndriçuara dhe fabrika e ndriçimit të peizazhit LED në Kinë, prodhimi i LED Outdoor Spotlight, LED Wall Washer

 • Dritat e pishinës

  Dritat e pishinës dhe fabrika e ndriçimit të peizazhit LED në Kinë, prodhimi i LED Spotlight Outdoor, Larja e Murit LED, Dritat LED të Fountain, Ky artikull me çmim shumë konkurrues me dritat e pishinës së notit 6W, 9W, 12W, 15W, 18W dhe 24W.

 • Dritat e pishinës në tokë

  Dritat e pishinës në tokë dhe fabrika e ndriçimit LED të peizazhit në Kinë, prodhuesi i Spotlight LED Outdoor, Larës muri LED, Dritat e pishinës

 • Dritat e Pishinës LED Par56

  Ne kemi 3 lloje të dritave LED të pishinës Par56 me material të ndryshëm. Mund të jetë telekomandë në ngjyrën e ëndrrave RGB ose le ta ndryshojë automatikisht ngjyrën. Jetëgjatësi shumë e gjatë me 3 vjet garanci

 • Dritat e Pishinës LED Një Seri

  Dritat LED të Pishinës janë të njohura mirë për efikasitetin e tyre, Një gamë e gjerë ngjyrash mund të riprodhohet pa pasur nevojë të përdorni filtra shtesë. Dritat LED të Pishinës janë shumë të qëndrueshme dhe numri i herëve që ato fiken dhe ndizen, një veprim shumë i shpeshtë në dritat e veçorive të ujit, nuk ka asnjë efekt në jetën e tyre të dobishme. Mund të arrijmë çdo ngjyrë duke përdorur përzierjen e kontrolluesit DMX512.

 • Rripi i rrymës Bluetooth LED Linjat lineare të Bluetooth LED

  Shirita linear Bluetooth LED. Muzika e aplikacionit dhe modaliteti i mikrofonit. Skena të shumta në dispozicion. Instalim i thjeshtë, të gjitha në një paketë. Merrni kontrollin e plotë të ndriçimit tuaj me aplikacionin e rripit magjik të smartphone-ve. 16 milion ngjyra janë të lira për të zgjedhur. krijoni romancë, relaksim, dinamikë, ambient partie me muzikë dhe funksion mikrofoni dhe sporti, ngjyra e dritave do të ndryshojë me ritmet e muzikës ose mikrofonin tuaj. 5 mënyra të tjera të dritës që mund të zgjidhni, si ndezje, frymëmarrje, strobe, gradient, i ftohtë. Rregulloni dritën më të ndritshme ose të errët. Unë mendoj se kjo do ta bëjë partinë tuaj më të mrekullueshme. Skena të Shumëfishta të Disponueshme - Shirita Linear Bluetooth LED mund të përdoren për zbukurimin e dhomës tuaj të darkës, dhomës së krevatit, katit të sipërm, kuzhinës, verandës, tryezës së kompjuterit dhe dhomave të ndenjes, veçanërisht të bukura për pushime dhe

 • 5V Strip fleksibël LED

  16 MILIONE NGJYRA: 16 milion ngjyra duke krijuar vipa të ndryshëm. dritat e shiritave të udhëhequr mund të përdoren për ndriçimin në sfond të TV / PC / laptop. Shiritat LED sinkronizohen me pjesë muzikore, ndryshimi i ngjyrave do ta bëjë përvojën e shikimit të TV dhe Videove me drita të mrekullueshme të TV-ve Funksionojnë në tension prej 5v. Thjesht një bankë energjie 5 v për të punuar me shirita të lehta, mund ta përdorni lehtë jashtë. IP65 i papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga pluhuri, me nxehtësi jashtëzakonisht të ulët, i prekshëm dhe i sigurt për fëmijët. Më lehtë për të instaluar: Të gjitha në një çantë, vijnë me shirita dritë të papërshkueshëm nga uji 6.6ft (78.7 in), një kabllo USB me 5V, 3 mediume lidhëse dhe 4 shirita të veçantë 0.5m. Të gjitha pjesët e dritës LED të shiritave janë ngjitur si një e tërë për lehtësinë tuaj. Kaseta Ngjitëse Premium 3M që të mund të bashkëngjitni dritën tuaj

 • 24V Strip fleksibël LED

  50 metër për rrotull, Rrip LED fleksibël DC24V, është mënyra më e mirë për të zgjidhur problemin e tensionit. Nuk ka nevojë të pritet në mes, furnizimi me energji DC24V në të dy skajet. Kursen në furnizimin me energji elektrike dhe kostot e instalimit. Nëse zbukuroni tavanin tuaj, rrethoni rreth majës së tavanit, përdorni dy ose një furnizim me energji 24V është në rregull. Nëse përdorni drita me shirita 12V, duhet të blini 10 furnizime me energji elektrike kur përdorni Rripin LED fleksibël 24V. ju duhen vetëm dy furnizime me energji elektrike, nuk ka nevojë ta lidhni çdo 5 metra.

 • sinkronizim i muzikës Sinkronizimi i muzikës me LED Strip

  Sinkronizimi i muzikës me shiritin LED - Sinkronizimi inteligjent ndaj dritës muzikore është i ndjeshëm dhe i qëndrueshëm. Kur bie muzika, drita LED e shiritit ndryshon ngjyrën sipas ritmit të muzikës. Rripi ynë muzikor LED do ta lejojë shtëpinë tuaj me efekt magjik në ëndërr.

 • 240V-LED-NEON-Linear 240V LED Neon Linear

  240V LED Neon Linear - Ndriçues LED fleksibël linear për ndriçim arkitektonik në natyrë me një sipërfaqe krejtësisht homogjene dhe pa dritë. Risia e sjellë nga këto dy dimensione linja drite të përthyera hapën dyer të reja në modelin e ndriçimit të cilat ishin të paarritshme nga asnjë ndriçues në atë kohë. Neon linear ynë LED fiton shpejt njohjen e profesionistëve të dizajnit të ndriçimit dhe ekspertëve të fushës - shpesh të kopjuara, kurrë të barabarta.

 • 110V-LED-NEON-Linear 110V LED Neon Linear

  110V LED Neon Linear. Gjatë viteve të fundit, ne kemi mbledhur të dhëna dhe ide nga dizajnerë ndriçimi, arkitektë, inxhinierë. kemi zhvilluar Ngjyrën e vërtetë. Ngjyra e vërtetë është një ndriçues LED duke përdorur një teknologji të re kapsulimi poliuretani që ofron një mbrojtje nga hyrja IP67 e kombinuar me interpretimin optimal të spektrit LED, duke shmangur çdo zhvendosje CCT: Ngjyra e vërtetë. Availableshtë në dispozicion në 2 variante. Top View me emrin e parë merr përsipër aplikacionet e mbuluara nga paraardhësi i tij për kthesat 2D pingul me sipërfaqen e ndriçuar. Varianti i dytë shtrin kufijtë e dizajnit të ndriçimit duke siguruar një vijë të përsosur homogjene të dritës e cila mund të përdredhet ose përkulet në 3 dimensione (3D) në mënyrë që të ndjekë çdo kthesë të pranishme në konceptet moderne të arkitekturës. Të dyja Top

 • 24V Flexible LED Linear 24V Flexible LED Linear

  24V LED Linear Fleksibël është i përkryer i përshtatshëm për ndriçimin e limanit. ndriçimi i detajeve arkitektonike, ndriçimi i temës dhe ndriçimi i theksit. Ndriçimi i dekorimit të kishës. Ndriçimi i dekorimit të kazinosë dhe ndriçimi i dekorimit të hotelit 50 metër për rrotull, Rrip LED fleksibël DC24V, është mënyra më e mirë për të zgjidhur problemin e tensionit. Nuk ka nevojë të pritet në mes, furnizimi me energji DC24V në të dy skajet. Kursen në shpenzimet e furnizimit me energji elektrike dhe instalimit, i papërshkueshëm nga uji IP65

 • 12V LED Neon Flex

  12V LED Neon Flex është një produkt i ri LED që zëvendëson më së miri tubin tradicional të qelqit neoni. I përshtatshëm për sinjalizime dhe përdorime të tjera që kufizohen vetëm nga imagjinata.

 • Tub-dritë-makinë-CNC Tub drite makine CNC

  Tub drite makine 8W CNC, me certifikatë CE EMC. Ndriçim më i qëndrueshëm, jo ​​i dridhur i makinës CNC. Pa instalim, magneti i fuqishëm është i lidhur direkt me makinën CNC.

 • Llamba e makinës CNC Llamba e makinës CNC 7W

  Dritat e makinës Y-ML-7W CNC, me certifikatë CE EMC. Ndriçim më i qëndrueshëm, jo-dridhës i makinës CNC

 • Y-DL-3W Dritat e makinës CNC 3W

  Dritat e makinës CN-Y-DL-3W, me certifikatë CE EMC. Ndriçim më i qëndrueshëm, jo ​​i dridhur i makinës CNC. Instalim i ngulitur.

 • Dritat e makinës CNC

  Dritat e makinës LN-DL-3W CNC, me certifikatë CE EMC. Ndriçim më i qëndrueshëm, jo-dridhës i makinës CNC, instalim i ngulitur.

Lajme

 • Ndriçimi i ardhshëm është ndriçimi me lazer ose ndriçimi OLED?
  Data: 24 / 08 / 2018

  Aktualisht ekzistojnë dy lloje themelore të pajisjeve të ndriçimit shtetëror: LED, OLED. LED-et aktuale janë shumë të vogla në madhësi (rreth një milimetër katror) dhe janë jashtëzakonisht të ndritshme. Duke u zhvilluar rreth ...

  Lexo më shumë

 • Shpallja e ndryshimit të emrit të kompanisë
  Data: 04 / 06 / 2018

  Të nderuar blerës të vlefshëm, furnitorë dhe partnerë biznesi; Në fuqi nga 2 qershori 2018, ne jemi të ngazëllyer të njoftojmë se po ndryshojmë emrin e kompanisë tonë në: LongNor Optoelectronics Co, Limited Tona ...

  Lexo më shumë

 • Rruga për një të ardhme të gjelbër LED-tub të lehta
  Data: 15 / 12 / 2016

  Përderisa oreksi ynë për konsumimin e energjisë elektrike vazhdon të rritet, kështu bën vetëdijen tonë për nevojën për të maksimizuar efikasitetin e saj. Një fushë në të cilën çdo ndërmarrje tregtare nuk mund të përdorë vetëm ...

  Lexo më shumë

 • Dials LED ndricimit
  Data: 15 / 12 / 2016

  Një Diodë Emitting Light (LED) është një pajisje gjysmëpërçuese që konverton energjinë në dritë. Ndriçimi LED ka qenë rreth e rrotull që nga 1960s, por tani po fillon të shfaqet në markën e banimit ...

  Lexo më shumë

 • 150 lumen për watt Led Tube dritat
  Data: 15 / 12 / 2016

  150 lumen për watt Led Tube dritat - Jo se nuk ka ndonjë gjë të gabuar me llambat e vjetra të shkarkimit të natriumit. Prodhuar praktikisht të gjithë dritën e tyre në një gjatësi vale pranë ndjeshmërisë së pikut të njeriut ...

  Lexo më shumë