Rreth LongNor

LongNor Optoelectronics Co, Ltd po udhëheq Ndriçimi i Peizazhit, LED rondele mur, Prodhuesi dhe furnitori fleksibël i udhëhequr nga linja është themeluar në vitin 2008 me më shumë se 200 punonjës që ndodhet në Shenzhen të Kinës. Prodhimet tona janë përdorur kryesisht për të ndriçimi i kishës, Ndriçimi i kazinove, ndriçimi i dekorimit të hotelit, ndriçimi i banesave, ndriçimi komercial dhe ndriçimi industrial. Kompania jonë filloi prodhimin e neonit flex LED, Llamba me rrip LED, LED linear fleksibël në zhvillimin e hershëm gjatë 2008-2011. Ofrohen shërbime OEM & ODM. me ekip të fortë dhe profesional R&D me vite përvojë në teknologjinë dhe produktet e ndriçimit LED, të cilat mund të garantojnë cilësinë e saj më të mirë dhe jetëgjatësinë e gjatë. Ne gjithashtu sigurojmë dizajn të efektit të ndriçimit. Tonë Dritat LED të shatërvanit, Vendos dritat LED, Dritat LED të pishinës, Dritat e Palmës, Rrip LED fleksibël, Dritat e makinës CNC me CE, RoHS, FCC, TUV, SAA, ISO9001 certifikuar.

Produkt

 • Dritat e Palmës

  48W Palm Tree Up Lights janë ideale për shtëpi, hotele, klube të vendit, komplekse biznesi, parqe dhe pothuajse të gjitha aplikimet e ndriçimit të palmës. Mund të përdoret si një palmë e ndriçuar, nën dritë ose të dyja në të njëjtën kohë. Drita në formë unaze për të ndezur palmat gjatë natës, Ndizni botën tuaj! Me madhësi të ndryshme të diametrit dhe vat nga 12W-72W Palm Tree Up Lights Të gjithë përbërësit janë alumini dhe nuk ndryshken duke lënë pemën të padëmtuar IP65 të papërshkueshme nga uji, qelqi i zbutur AC100-250V ose AC / DC 24V CREE 3030 LED Brenda Bardhë të ngrohtë, Natyra e bardhë, E ftohtë E disponueshme e bardhë, e kuqe, jeshile, blu, e verdhë, e artë, RGB Ndryshim, DMX512 8, 15, 30,60

 • Dritat e Unazës së Palmës

  Dritat në formë unaze për të ndezur palmat gjatë natës, Dritat e Unazës së Palmës janë ideale për shtëpi, hotele, klube të vendit, komplekse biznesi, parqe dhe pothuajse të gjitha aplikimet e ndriçimit të palmës. Mund të përdoret si një palmë ndriçuese, nën dritë ose të dyja në të njëjtën kohë Me madhësi të ndryshme të diametrit dhe vat nga 12W-72W Të gjithë përbërësit janë alumini dhe nuk do të ndryshken duke e lënë pemën të padëmtuar IP65 të papërshkueshme nga uji, qelqi i temperuar AC100-250V ose AC / LED 24V CREE 3030 LED Brenda Bardhë të ngrohtë, e bardhë natyrale, e bardhë e ftohtë, e kuqe, jeshile, blu, e verdhë, e artë, ndryshimi RGB, DMX512 8, 15, 30,60 kënd i rrezes së dritës i disponueshëm

 • Unaza e ndriçimit të palmës Unaza e Ndriçimit të Palmës

  Dritat në formë unaze për të ndezur palmat gjatë natës, unazat e ndriçimit të palmës janë ideale për shtëpi, hotele, klube të vendit, komplekse biznesi, parqe dhe pothuajse të gjitha aplikimet e ndriçimit të palmës. Mund të përdoret si një palmë ndriçuese, nën dritë ose të dyja në të njëjtën kohë Me madhësi të ndryshme të diametrit dhe vat nga unaza e ndriçimit të palmës 12W-72W Të gjithë përbërësit janë alumini dhe nuk ndryshken duke lënë pemën të padëmtuar IP65 të papërshkueshme nga uji, qelqi i zbutur AC100- 250V ose AC / DC 24V CREE 3030 LED Brenda Bardhë e ngrohtë, e bardhë natyrale, e bardhë e ftohtë, e kuqe, jeshile, blu, e verdhë, e artë, ndryshimi RGB, DMX512 8, 15, 30,60 kënd i rrezes së dritës i disponueshëm

 • Drita me thumba të kopshtit

  Drita me thumba të kopshtit, Nëse ndriçimi i peizazhit po pikturon me dritë, atëherë Dritat me thumba të kopshtit janë furçat. Spotlights me thumba përdoren për theksim në ndriçimin e jashtëm - për të tërhequr vëmendjen te tiparet specifike arkitekturore ose peizazhi. Ndryshe nga prozhektorët që hedhin dritë në një zonë të gjerë, spotet e dritës kanë rreze më të ngushtë, kështu që ata mund të përqendrohen në një gjë në të njëjtën kohë.

 • Seritë AS Inground Uplight

  Inground Uplight, LED Inground Lights & peisazhi fabrika e ndriçimit LED në Kinë, prodhimi i Outdoor LED Spotlight, LED Wall Washer, LED Fountain LED Light

 • Seritë AR të dritave nëntokësore

  Inground Lights AR Series dhe AR COB Series, AR mund të zgjidhet nga 8 Gradë në 120 gradë kënd i rrezes. Por AR COB në kënd të rrezes fikse dhe të gjerë 120 gradë. Përdoret për peizazhe të ndryshme.

 • LED Inground Lights Seria AE

  Dritat LED të Tokës dhe fabrika e ndriçimit peizazhit

 • Dritat LED në tokë Seria AD

  Dritat LED të ndriçuara dhe fabrika e ndriçimit të peizazhit LED në Kinë, prodhimi i LED Outdoor Spotlight, LED Wall Washer

 • LED Rondele muri WW15 Seria

  LED Wall Washers WW15 Series është gjenerata e ardhshme e serive për larjen e mureve të dizajnuara me rritje të performancës, efikasitetit, prodhimit të dritës dhe më shumë mundësi kontrolli. Seria WW15 është e përshtatshme për aplikimet e larjes së mureve në natyrë dhe mund të kontrollohet në mënyrë të pavarur pa një kontrollues DMX për ngjyra të thjeshta dhe efekte që ndryshojnë ngjyrën. Kontrolli DMX është opsional për programim më të avancuar të ndriçimit dhe ngjyra specifike. Pajisja funksionon në aplikime të forta DC24V, 120V ose 277V AC.

 • Rondele muri LED Seria WW10

  Seria e Lavatriceve të Murit LED WW10 është gjenerata e ardhshme e serive të larësve të murit të dizajnuar me rritje të performancës, efikasitetit, prodhimit të dritës dhe më shumë mundësi kontrolli. Seria WW10 është e përshtatshme për larjen e mureve në natyrë dhe mund të kontrollohet në mënyrë të pavarur pa një kontrollues DMX për ngjyra të thjeshta dhe efekte që ndryshojnë ngjyrën. Kontrolli DMX është opsional për programim më të avancuar të ndriçimit dhe ngjyra të veçanta. Pajisja funksionon në aplikacione të forta DC24V, 120V ose 277V AC.

 • Dritat e Rondele Muri Seria WW8

  Seria WW8 është gjenerata e ardhshme e serive të larjes së mureve të krijuara me rritje të performancës, efikasitetit, prodhimit të dritës dhe më shumë mundësi kontrolli. Seria WW8 është e përshtatshme për aplikimet e larjes së mureve në natyrë dhe mund të kontrollohet në mënyrë të pavarur pa një kontrollues DMX për ngjyra të thjeshta dhe efekte që ndryshojnë ngjyrën. Kontrolli DMX është opsional për programim më të avancuar të ndriçimit dhe ngjyra specifike. Pajisja funksionon në aplikime të forta DC24V, 120V ose 277V AC.

 • LED Lavatrice Muri Seria WW7

  WW7 është gjenerata e ardhshme e serive të larjes së mureve të krijuara me rritje të performancës, efikasitetit, prodhimit të dritës dhe më shumë mundësi kontrolli. Seria WW7 është e përshtatshme për larjen e mureve në natyrë dhe mund të kontrollohet në mënyrë të pavarur pa një kontrollues DMX për ngjyra të thjeshta dhe efekte që ndryshojnë ngjyrën. Kontrolli DMX është opsional për programim më të avancuar të ndriçimit dhe ngjyra specifike. Pajisja funksionon në aplikime të forta DC24V, 120V ose 277V AC.

 • Dritat e pishinës

  Dritat e pishinës dhe fabrika e ndriçimit të peizazhit LED në Kinë, prodhimi i LED Spotlight Outdoor, Larja e Murit LED, Dritat LED të Fountain, Ky artikull me çmim shumë konkurrues me dritat e pishinës së notit 6W, 9W, 12W, 15W, 18W dhe 24W.

 • Dritat e pishinës në tokë

  Dritat e pishinës në tokë dhe fabrika e ndriçimit LED të peizazhit në Kinë, prodhuesi i Spotlight LED Outdoor, Larës muri LED, Dritat e pishinës

 • Dritat e Pishinës LED Par56

  Ne kemi 3 lloje të dritave LED të pishinës Par56 me material të ndryshëm. Mund të jetë telekomandë në ngjyrën e ëndrrave RGB ose le ta ndryshojë automatikisht ngjyrën. Jetëgjatësi shumë e gjatë me 3 vjet garanci

 • Dritat e Pishinës LED Një Seri

  Dritat LED të Pishinës janë të njohura mirë për efikasitetin e tyre, Një gamë e gjerë ngjyrash mund të riprodhohet pa pasur nevojë të përdorni filtra shtesë. Dritat LED të Pishinës janë shumë të qëndrueshme dhe numri i herëve që ato fiken dhe ndizen, një veprim shumë i shpeshtë në dritat e veçorive të ujit, nuk ka asnjë efekt në jetën e tyre të dobishme. Mund të arrijmë çdo ngjyrë duke përdorur përzierjen e kontrolluesit DMX512.

 • LED Flexible DRL Light Light

  LED Fleksibël DRL Light Bar Artikull i patentuar. Styleshtë stil i pangopur në formë gjarpri, Osram 5050 LED brenda. mund të përkulet sipas dëshirës tuaj. Dizajn unik i pamjes, dizajni është i frymëzuar nga "gjarpri gluttony" Bendable, miraton burim të dritës LED të fuqisë së lartë të importuar, abazhuri miraton lente kondensuese për prodhim të fortë të dritës, dizajn unik, mund të përkulet 360 gradë për instalim në drejtime të ndryshme; Një gamë më e gjerë është e përshtatshme për pozicionin kompleks të instalimit të makinës; pjesa e pasme është e pajisur me ngjitës super të dyanshëm që mund të ngjitet, dhe dy skajet e trupit të llambës janë të pajisura me vrima vidash për të bllokuar vidhat. Trupi i llambës është i mbyllur dhe i papërshkueshëm nga uji. Shkalla e papërshkueshme nga uji IP67

 • COB LED Light Light

  COB LED Light Bar, Patate të skuqura në tabelë alumini, jetëgjatësi shumë të gjatë dhe zbutje të dritës së ulët, Ndriçimi është shumë i njëtrajtshëm, mbron sytë dhe nuk është verbues

 • 240V-LED-NEON-Linear 240V LED Neon Linear

  240V LED Neon Linear - Ndriçues LED fleksibël linear për ndriçim arkitektonik në natyrë me një sipërfaqe krejtësisht homogjene dhe pa dritë. Risia e sjellë nga këto dy dimensione linja drite të përthyera hapën dyer të reja në modelin e ndriçimit të cilat ishin të paarritshme nga asnjë ndriçues në atë kohë. Neon linear ynë LED fiton shpejt njohjen e profesionistëve të dizajnit të ndriçimit dhe ekspertëve të fushës - shpesh të kopjuara, kurrë të barabarta.

 • 110V-LED-NEON-Linear 110V LED Neon Linear

  110V LED Neon Linear. Gjatë viteve të fundit, ne kemi mbledhur të dhëna dhe ide nga dizajnerë ndriçimi, arkitektë, inxhinierë. kemi zhvilluar Ngjyrën e vërtetë. Ngjyra e vërtetë është një ndriçues LED duke përdorur një teknologji të re kapsulimi poliuretani që ofron një mbrojtje nga hyrja IP67 e kombinuar me interpretimin optimal të spektrit LED, duke shmangur çdo zhvendosje CCT: Ngjyra e vërtetë. Availableshtë në dispozicion në 2 variante. Top View me emrin e parë merr përsipër aplikacionet e mbuluara nga paraardhësi i tij për kthesat 2D pingul me sipërfaqen e ndriçuar. Varianti i dytë shtrin kufijtë e dizajnit të ndriçimit duke siguruar një vijë të përsosur homogjene të dritës e cila mund të përdredhet ose përkulet në 3 dimensione (3D) në mënyrë që të ndjekë çdo kthesë të pranishme në konceptet moderne të arkitekturës. Të dyja Top

 • Dritat e punës të makinës CNC

  CNC Machine Work Lights siguron vite funksionimi pa mirëmbajtje për kosto të reduktuara, përmirësim të dukshmërisë për inspektimin vizual të njeriut dhe çon në përmirësimin e cilësisë dhe produktivitetit të produktit. Dritat LED zëvendësojnë lehtësisht fluoreshentët për përmirësimin e funksionimit të stacionit të punës dhe reduktimin e zëvendësimit, riparimit dhe kostot e përgjithshme të energjisë. Dritat e punës të makinës CNC, prodhimi i ndriçimit industrial dhe aplikimet e veglave të makinerisë. Ne rezervojmë dritat e punës të makinës industriale LED që janë të përshtatshme për mjedise të vështira të dyqaneve të makinerive. stili me tuba, Dritat e punës LED të stilit të ngushtë janë të qëndrueshme dhe të përshtatshme për përpunimin e mjediseve të pastrimit - rezistente ndaj ujit, vajit, ftohësit dhe kimikateve të tjera. Kllapat rrëshqitëse universale të montimit lejojnë instalimin e lehtë të dritës së punës në stacionet e punës të makinave CNC. Nëse nuk e shihni CNC Machine Work Light atë

 • Ndriçimi i makinës CNC me dy anë

  Ndriçimi me dy anë CNC Machine Lighting siguron vite të funksionimit pa mirëmbajtje për kosto të reduktuara, dukshmëri të përmirësuar për inspektimin vizual të njeriut dhe çon në përmirësimin e cilësisë dhe produktivitetit të produktit. Dritat LED zëvendësojnë lehtësisht fluoreshentët për përmirësimin e funksionimit të stacionit të punës dhe reduktimin e zëvendësimit, riparimit dhe kostot e përgjithshme të energjisë. Ndriçimi i makinës CNC me dy anë, prodhimi i ndriçimit industrial dhe aplikimet e veglave të makinerisë. Ne rezervojmë dritat e punës të makinës industriale LED që janë të përshtatshme për mjedise të vështira të dyqaneve të makinerive. stili me tuba, Dritat e punës LED të stilit të ngushtë janë të qëndrueshme dhe të përshtatshme për përpunimin e mjediseve të pastrimit - rezistente ndaj ujit, vajit, ftohësit dhe kimikateve të tjera. Kllapat rrëshqitëse universale të montimit lejojnë instalimin e lehtë të dritës së punës në stacionet e punës të makinave CNC. Nëse nuk e shihni punën e makinës CNC

 • Tubat LED Dritat e Punës së Makinës CNC

  Tube LED CNC Machine Light Lights siguron vite funksionimi pa mirëmbajtje për kosto të reduktuara, dukshmëri të përmirësuar për inspektimin vizual të njeriut dhe çon në përmirësimin e cilësisë dhe produktivitetit të produktit. Dritat LED zëvendësojnë lehtësisht fluoreshentët për përmirësimin e funksionimit të stacionit të punës dhe reduktimin e zëvendësimit, riparimit dhe kostot e përgjithshme të energjisë. Tube LED CNC Makina Dritat e Punës, prodhimi i ndriçimit industrial dhe aplikimet e veglave të makinerisë. Ne rezervojmë dritat e punës të makinës industriale LED që janë të përshtatshme për mjedise të vështira të dyqaneve të makinerive. stili me tuba, Dritat e punës LED të stilit të ngushtë janë të qëndrueshme dhe të përshtatshme për përpunimin e mjediseve të pastrimit - rezistente ndaj ujit, vajit, ftohësit dhe kimikateve të tjera. Kllapat rrëshqitëse universale të montimit lejojnë instalimin e lehtë të dritës së punës në stacionet e punës të makinave CNC. Nëse nuk e shihni CNC

 • Llambë LED për makinën CNC

  Llambë LED Për Makinën CNC, B0012-22WL44 me certifikatë CE EMC. Ndriçimi më i qëndrueshëm dhe jo i ndezur i veglave të makinës CNC, Llamba LED e Makinës CNC siguron vite funksionimi pa mirëmbajtje për kosto të reduktuara, shikueshmëri të përmirësuar për inspektimin vizual të njeriut dhe çon në përmirësimin e cilësisë dhe produktivitetit të produktit. Dritat LED zëvendësojnë lehtësisht fluoreshentët për përmirësimin e funksionimit të stacionit të punës dhe reduktimin e zëvendësimit, riparimit dhe kostot e përgjithshme të energjisë. Dritat e punës të makinës LED për makinat CNC, prodhimin e ndriçimit industrial dhe aplikimet e veglave të makinerisë. Ne rezervojmë dritat e punës të makinës industriale LED që janë të përshtatshme për mjedise të vështira të dyqaneve të makinerive. stili me tuba, Dritat e punës LED të stilit të rëndë janë të qëndrueshme dhe të përshtatshme për përpunimin e mjediseve të pastrimit - rezistente ndaj ujit, vajit, ftohësit dhe kimikateve të tjera. Montimi universal rrëshqitës

Lajme

 • Ndriçimi i ardhshëm është ndriçimi me lazer ose ndriçimi OLED?
  Data: 24 / 08 / 2018

  Aktualisht ekzistojnë dy lloje themelore të pajisjeve të ndriçimit shtetëror: LED, OLED. LED-et aktuale janë shumë të vogla në madhësi (rreth një milimetër katror) dhe janë jashtëzakonisht të ndritshme. Duke u zhvilluar rreth ...

  Lexo më shumë

 • Shpallja e ndryshimit të emrit të kompanisë
  Data: 04 / 06 / 2018

  Të nderuar blerës të vlefshëm, furnitorë dhe partnerë biznesi; Në fuqi nga 2 qershori 2018, ne jemi të ngazëllyer të njoftojmë se po ndryshojmë emrin e kompanisë tonë në: LongNor Optoelectronics Co, Limited Tona ...

  Lexo më shumë

 • Rruga për një të ardhme të gjelbër LED-tub të lehta
  Data: 15 / 12 / 2016

  Përderisa oreksi ynë për konsumimin e energjisë elektrike vazhdon të rritet, kështu bën vetëdijen tonë për nevojën për të maksimizuar efikasitetin e saj. Një fushë në të cilën çdo ndërmarrje tregtare nuk mund të përdorë vetëm ...

  Lexo më shumë

 • Dials LED ndricimit
  Data: 15 / 12 / 2016

  Një Diodë Emitting Light (LED) është një pajisje gjysmëpërçuese që konverton energjinë në dritë. Ndriçimi LED ka qenë rreth e rrotull që nga 1960s, por tani po fillon të shfaqet në markën e banimit ...

  Lexo më shumë

 • 150 lumen për watt Led Tube dritat
  Data: 15 / 12 / 2016

  150 lumen për watt Led Tube dritat - Jo se nuk ka ndonjë gjë të gabuar me llambat e vjetra të shkarkimit të natriumit. Prodhuar praktikisht të gjithë dritën e tyre në një gjatësi vale pranë ndjeshmërisë së pikut të njeriut ...

  Lexo më shumë