RRETH NESH

LongNor Optoelectronics Co, Ltd po udhëheq Ndriçimi i Peizazhit, LED rondele mur, Prodhuesi dhe furnitori fleksibël i udhëhequr nga linja është themeluar në vitin 2008 me më shumë se 200 punonjës që ndodhet në Shenzhen të Kinës. Prodhimet tona janë përdorur kryesisht për të ndriçimi i kishës, Ndriçimi i kazinove, ndriçimi i dekorimit të hotelit, ndriçimi i banesave, ndriçimi komercial dhe ndriçimi industrial. Kompania jonë filloi prodhimin e neonit flex LED, Llamba me rrip LED, LED linear fleksibël në zhvillimin e hershëm gjatë 2008-2011. Ofrohen shërbime OEM & ODM. me ekip të fortë dhe profesional R&D me vite përvojë në teknologjinë dhe produktet e ndriçimit LED, të cilat mund të garantojnë cilësinë e saj më të mirë dhe jetëgjatësinë e gjatë. Ne gjithashtu sigurojmë dizajn të efektit të ndriçimit. Tonë Dritat LED të shatërvanit, Vendos dritat LED, Dritat LED të pishinës, Dritat e Palmës, Dritat e makinës CNC me CE, RoHS, FCC, TUV, SAA, ISO9001 certifikuar.

Ne kemi linjë prodhimi SMD, djegin në vijën e provës dhe ndriçimin e makinës testuese. Me sistemin e kontrollit të cilësisë së lartë dhe sistemin integral të feedback feedback, të shoqëruar me standardet tona të prodhimit të rreptë. Vetëm për prodhimin e produkteve më të mira për klientët tanë.

LongNor Opto beson se çelësi i suksesit në industrinë e saj është inovacioni i vazhdueshëm dhe, sipas këtij besimi, kompania nuk pushon kurrë së konvertuari idetë e saj të reja në dizajne konkrete. Frymëzuar nga bukuria e natyrës dhe teknologjia më e fundit LED, LongNor Opto krijon një model të prezencës së përjetshme me minimalizmin e tij sensual dhe thjeshtësinë e Dizajnit Modern. Ndriçimi LongNor Opto përmban përparësitë e teknologjisë më të fundit LED për të krijuar një cilësi më të mirë të stilit të jetës në lidhje me mjedisin dhe zhvillimin e qëndrueshëm për brezat e ardhshëm.

Wecome vizitoni fabrikën tonë!